In Memory

Display:
By Year Deceased Alphabetically Yearbook Photo


 
CLASSMATES

2018
Frank Lambert  
Artie Macdonald  

2017
John Cobb  
Jeanne Gabriel (Costello)  
Richard Hawkins  
Gary Hobson  
Robert Owens  
Linda Reed (Landry)  
Jan Seelinger  
Roger Wood  

2016
Roger Moore  

2015
Michael Barry  

2014
Bruce Simon  

2013
Daniel Amon  
Joyce (Joy) Mylar (Jones)  
Ann Trotter (Hester)  
Judy Welch (Mullins)  

2012
Donna Kerns (Hess)  
Beth Mays  

2011
Dan Keith  
Heather Martin (Meyers)  
Patty Taylor (Scarkino)  

2010
C. S. Stenner  

2009
Janet Fitzsimmons  
Charles Munkers  

2008
Robert Francis
Steve Norman  

2007
Billie FitzSimmons (Jackson)  
Steve Rhodes  

2006
Marilyn Mark (Stout)  
Jim McQueen  
James Woolery  

2004
David Johnson  

2003
Norman E. (Gene) Lasater  
Steve Smith  
Charles Wills  

2002
Mike Armintrout  
Joe Cannon
Suzanne MacDonald (Turner)  

2001
Larry Lakey  

2000
Allen Dobberstine  
Mary Phillips  

1998
Tommy Smith  

1997
Bonita Brady  

1996
Dennis Becker  

1995
Harold Harding  

1994
Michael Maxwell  

1993
Nancy Whitlow (Perry)  

1991
Gary Estep  
Gale Triplet  

1987
Barbara Hill (Smiley)  

1982
Mary Ann Grundman  

1976
Ronnie Edwards  

1965
Leland Pooler  

1963
Connie Linder  
Charles Sharitz  

DECEASED YEAR UNKNOWN
Janet Acord  
Carol Appleman  
Larry Bailey
Darlene Barnett
Paula Biggs  
William Boes
Jerry Burns
Brenda Cavaness
Dennis Degginger  
Sharon Edwards (Stevens)  
Judy Gallatin
Allen Gianessi  
Philip Graves  
Lora Hill  
Ralph Hobbs  
Roy Hylton  
Jana Jenkeski  
Gwen Laux  
Sam Lucas
Byron Martin  
Eddie McClure  
Deanna McKenzie  
Jim McNulty
Velda Nash (Cantrell)  
Henry Owen  
Karen Oyler  
Dorothy Jean Patton (Smith)  
Larry Peoples  
Carolyn Pruessner  
Joseph Robb  
Leola Rose
Bill Thacker  
Roger Thomas  
Ronald Wilson
Meryl Ann Zinn  
 
GUESTS

2012
Norman Little (Geography)  

2011
Clyde Welch (Drafting)  

2010
Dorothy Orsillo (English)

2009
Porter Price (Art)  

2003
Clark Ferguson (Coaching, Counseling)  

1995
Robert Bollinger (Chemistry)  

1994
Bob Arrington (Biology)  

1990
Dr. R. B. Doolin (Superintendent)  

1989
Evelyn Pickrell (Business)

DECEASED YEAR UNKNOWN
Dorothy Barnett (Us History)
Kenneth Bell (Photography, Us History)  
Ellen Jane Berry (English)
Virgil Bower (Board Secretary)
Juanita Cain (English)  
John Craig (Attendance, Physics)  
Mary Cunningham (Us History)  
Mary Dedman (English)
Ella Mary Devall (World History)  
Richard Dunlap (Us History)  
Robert Elliott (Driver Education)  
Mildred Fulton (Drama, Journalism)  
Forrest Greer (Assistant Superintendent)
Bill Langley (Chemistry, Mathematics)  
Glenn McDole (Industrial Arts)
Thomas Moore (Mathematics)  
Grace Shields (Senior Literature)  
Beatrice Shryack (Librarian)
Millie Thies (Physical Education)

If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.