CLASSMATES | ||
Janet Acord (Deceased Year Unknown) | ||
Lee Allard (Deceased 2023) | ||
Daniel Amon (Deceased 2013) | ||
Carol Appleman (Deceased Year Unknown) | ||
Mike Armintrout (Deceased 2002) | ||
Larry Bailey (Deceased Year Unknown) | ||
Darlene Barnett (Deceased Year Unknown) | ||
Michael Barry (Deceased 2015) | ||
Keel Batchelor (Deceased 2019) | ||
Gary Bateman (Deceased 2021) | ||
Dennis Becker (Deceased 1996) | ||
Paula Biggs (Deceased Year Unknown) | ||
Suzanne Blaco (Johnson) (Deceased 2024) | ||
William Boes (Deceased Year Unknown) | ||
Bonita Brady (Deceased 1997) | ||
Lynn Bramwell (Turner) (Deceased 2017) | ||
Darlene Bruns (O'Dell) (Deceased 2017) | ||
Jerry Burns (Deceased Year Unknown) | ||
Joe Cannon (Deceased 2002) | ||
Brenda Cavaness (Deceased Year Unknown) | ||
Charles Clarke (Deceased 2022) | ||
John Cobb (Deceased 2017) | ||
Marcia Cobb (Ferona) (Deceased 2020) | ||
Carmen Davis (Wesson) (Deceased 2023) | ||
Kenny Dawson (Deceased 2018) | ||
Dennis Degginger (Deceased Year Unknown) | ||
Allen Dobberstine (Deceased 2000) | ||
Carol Dunbar (Shultz) (Deceased 2023) | ||
Ronnie Edwards (Deceased 1976) | ||
Sharon Edwards (Stevens) (Deceased Year Unknown) | ||
Donna Erickson (Majers) (Deceased 1974) | ||
Gary Estep (Deceased 1991) | ||
Bill Evans (Deceased 2007) | ||
Billie FitzSimmons (Jackson) (Deceased 2007) | ||
Janet Fitzsimmons (Deceased 2009) | ||
Robert Francis (Deceased 2008) | ||
Bill Fry (Deceased 2023) | ||
Jeanne Gabriel (Costello) (Deceased 2017) | ||
Judy Gallatin (Deceased Year Unknown) | ||
Allen Gianessi (Deceased Year Unknown) | ||
James Gibson (Deceased 2020) | ||
Philip Graves (Deceased Year Unknown) | ||
Mary Ann Grundman (Deceased 1982) | ||
Deanna Hagstrom (Arning) (Deceased 2020) | ||
Harold Harding (Deceased 1995) | ||
Richard Hawkins (Deceased 2017) | ||
Jon Hayes (Deceased 2021) | ||
Shirley Herbold (Moussa) (Deceased 1999) | ||
Barbara Hill (Smiley) (Deceased 1987) | ||
Lora Hill (Deceased Year Unknown) | ||
Ralph Hobbs (Deceased Year Unknown) | ||
Gary Hobson (Deceased 2017) | ||
Roy Honeycutt (Deceased 2023) | ||
Roy Hylton (Deceased Year Unknown) | ||
Jana Jenkeski (Deceased 1980) | ||
David Johnson (Deceased 2004) | ||
Harry Johnson (Deceased Year Unknown) | ||
Frank Jones (Deceased 2020) | ||
Kevin Jones (Deceased 2019) | ||
Leslie Kavanaugh (Deceased 2019) | ||
Dan Keith (Deceased 2011) | ||
Donna Kerns (Hess) (Deceased 2012) | ||
Brent Kincaid (Deceased 2019) | ||
Larry Lakey (Deceased 2001) | ||
Frank Lambert (Deceased 2018) | ||
Norman E. (Gene) Lasater (Deceased 2003) | ||
Gwen Laux (Deceased Year Unknown) | ||
Connie Linder (Deceased 1963) | ||
Sam Lucas (Deceased Year Unknown) | ||
Artie Macdonald (Deceased 2018) | ||
Suzanne MacDonald (Turner) (Deceased 2002) | ||
Sue Main (Lintner) (Deceased 2023) | ||
Marilyn Mark (Stout) (Deceased 2006) | ||
Diana Marks (Simmons) (Deceased 2022) | ||
Byron Martin (Deceased Year Unknown) | ||
Heather Martin (Meyers) (Deceased 2011) | ||
Fred Mason (Deceased 2021) | ||
Gary Mathews (Deceased 2019) | ||
Terry Mattke (Deceased 2018) | ||
Michael Maxwell (Deceased 1994) | ||
Beth Mays (Deceased 2012) | ||
Eddie McClure (Deceased Year Unknown) | ||
Linda McColm (Williams) (Deceased 2023) | ||
Deanna McKenzie (Deceased Year Unknown) | ||
Randy McKinley (Deceased 2020) | ||
Jim McNulty (Deceased Year Unknown) | ||
Jim McQueen (Deceased 2006) | ||
Stanley Melson (Deceased 2017) | ||
Donnie Moore (Deceased 2017) | ||
Roger Moore (Deceased 2016) | ||
Charles Munkers (Deceased 2009) | ||
Joyce (Joy) Mylar (Jones) (Deceased 2013) | ||
James Napper (Deceased 2009) | ||
Velda Nash (Cantrell) (Deceased Year Unknown) | ||
Steve Norman (Deceased 2008) | ||
Jim O'Banion (Deceased 2020) | ||
Mary O'Brien (Locke) (Deceased 2020) | ||
Henry Owen (Deceased 1966) | ||
Robert Owens (Deceased 2017) | ||
Karen Oyler (Deceased Year Unknown) | ||
James Patrick (Deceased 2022) | ||
Dorothy Jean Patton (Smith) (Deceased Year Unknown) | ||
Larry Peoples (Deceased 2008) | ||
Mary Phillips (Deceased 2000) | ||
Leland Pooler (Deceased 1965) | ||
Carolyn Pruessner (Deceased Year Unknown) | ||
Linda Reed (Landry) (Deceased 2017) | ||
Janean Regan (Middleton) (Deceased 2020) | ||
Ron Rhodefer (Deceased 2021) | ||
Steve Rhodes (Deceased 2007) | ||
Joseph Robb (Deceased Year Unknown) | ||
Karen Rollins (Knauss) (Deceased 2023) | ||
Leola Rose (Deceased Year Unknown) | ||
Glenn Sanders (Deceased 2018) | ||
James Scott (Deceased 2023) | ||
Jan Seelinger (Deceased 2017) | ||
Larry Seever (Deceased 2021) | ||
Scott Serrill (Deceased 2022) | ||
Charles Sharitz (Deceased 1963) | ||
Jo Shultz (Hamdorf) (Deceased 2021) | ||
Bruce Simon (Deceased 2014) | ||
Steve Smith (Deceased 2003) | ||
Tommy Smith (Deceased 1998) | ||
Judith Sorenson (Deceased 2020) | ||
C. S. Stenner (Deceased 2010) | ||
Don Stevens (Deceased 2014) | ||
Patty Taylor (Scarkino) (Deceased 2011) | ||
Bill Thacker (Deceased Year Unknown) | ||
Dave Thomas (Deceased 2021) | ||
Roger Thomas (Deceased Year Unknown) | ||
Gale Triplet (Deceased 1991) | ||
Ann Trotter (Hester) (Deceased 2013) | ||
Don Turner (Deceased 2022) | ||
Judy Welch (Mullins) (Deceased 2013) | ||
Nancy Whitlow (Perry) (Deceased 1993) | ||
Charles Wills (Deceased 2003) | ||
Ronald Wilson (Deceased Year Unknown) | ||
Roger Wood (Deceased 2017) | ||
James Woolery (Deceased 2006) | ||
Meryl Ann Zinn (Deceased Year Unknown) | ||
GUESTS | ||
Bob Arrington (Biology) (Deceased 1994) | ||
Dorothy Barnett (Us History) (Deceased Year Unknown) | ||
Kenneth Bell (Photography, Us History) (Deceased Year Unknown) | ||
Ellen Jane Berry (English) (Deceased Year Unknown) | ||
Robert Bollinger (Chemistry) (Deceased 1995) | ||
Virgil Bower (Board Secretary) (Deceased Year Unknown) | ||
Juanita Cain (English) (Deceased Year Unknown) | ||
John Craig (Attendance, Physics) (Deceased Year Unknown) | ||
Joe Crouthers (Coaching, Driver Education) (Deceased 2019) | ||
Mary Cunningham (Us History) (Deceased Year Unknown) | ||
Mary Dedman (English) (Deceased Year Unknown) | ||
Ella Mary Devall (World History) (Deceased Year Unknown) | ||
Dr. R. B. Doolin (Superintendent) (Deceased 1990) | ||
Richard Dunlap (Us History) (Deceased Year Unknown) | ||
Robert Elliott (Driver Education) (Deceased Year Unknown) | ||
Lois Fann (Bookkeeping) (Deceased 1997) | ||
Clark Ferguson (Coaching, Counseling) (Deceased 2003) | ||
Mildred Fulton (Drama, Journalism) (Deceased Year Unknown) | ||
Forrest Greer (Assistant Superintendent) (Deceased Year Unknown) | ||
Bill Langley (Chemistry, Mathematics) (Deceased Year Unknown) | ||
Gus Leimkuhler (Senior Literatrue) (Deceased 2022) | ||
Norman Little (Geography) (Deceased 2012) | ||
Glenn McDole (Industrial Arts) (Deceased Year Unknown) | ||
Thomas Moore (Mathematics) (Deceased Year Unknown) | ||
Leland O'Dell (Coaching, Driver Education) (Deceased 2021) | ||
Dorothy Orsillo (English) (Deceased 2010) | ||
Art Pfaff (Business, Coaching) (Deceased 2021) | ||
Evelyn Pickrell (Business) (Deceased 1989) | ||
Porter Price (Art) (Deceased 2009) | ||
Grace Shields (Senior Literature) (Deceased Year Unknown) | ||
Beatrice Shryack (Librarian) (Deceased Year Unknown) | ||
Millie Thies (Physical Education) (Deceased Year Unknown) | ||
Clyde Welch (Drafting) (Deceased 2011) |
If you are aware of a Classmate who should be added to this page please let us know.